بهشت ایران تویسرکان پایتخت گردو ، خبرها ، انتقادات ، پیشنهادات ، خبرها و تصاویر صعود کوهنوردان شهرمان به قله های ایران

ورود خیران و تلاش برای ارتقای رتبه تویسرکان در کنکور سراسری
نویسنده : محمد هادی حسنوند - ساعت ۸:٥٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٩/۱۱

 ورود خیران و تلاش برای ارتقای رتبه تویسرکان در کنکور سراسری

خیر تویسرکانی به منظور ارتقای جایگاه شهرستان تویسرکان در کنکور سراسری و ایجاد انگیزه در دانش آموزان قول مساعد برای اهداء جوایز نقدی مناسب داد.

به گزارش رودآور مهندس ذوالفقاری از خیران نیک اندیش تویسرکانی، قول مساعد برای اهداء جوایز به دانش آموزان حائز رتبه برتر کنکور سال آینده داد.

به گفته مهندس ذوالفقاری به هر دانش آموز تویسرکانی که رتبه تک رقمی در منطقه غرب کشور را به خود اختصاص دهد، 10 میلیون تومان، رتبه دو رقمی پنج میلیون تومان و رتبه سه رقمی دو میلیون و پانصدهزار تومان جایزه  نقدی اهداء می شود.

این خیر تویسرکانی همچنین در سال های گذشته یک خوابگاه دانشجویی و یک مدرسه را احداث کرده است.

شهرستان تویسرکان در سال های اخیر آن طور که باید در جایگاه مناسبی از نظر کسب رتبه های برتر کنکور قرار ندارد و تلاش برنامه ریزان آموزشی و خیران برای بازگشت به دوران طلایی این جایگاه است.

سابق بر این دانش آموزان تویسرکانی بسیاری با رتبه های برتر و عالی در دانشگاه های ملی پذیرفته می شدند و حال مسئولان تویسرکانی به دنبال بررسی موانع موجود بر سر راه دانش آموزان در کنکور سراسری و ارائه راه حل هایی برای رفع آن موانع هستند.

هر چند شهرستان تویسرکان واژه محرومیت را یدک می کشد ولی با استفاده از ظرفیت ها و قابلیت های موجود در آن می توان جایگاه واقعی شهرستان را در خیلی از بخش ها بویژه در بحث کنکور ارتقا داد.

بی تردید با توجه به اینکه در سال های گذشته پژوهشسرای دانش آموزی جز چهار پژوهشسرای برتر کشور بوده و نیز دانش آموزان تویسرکانی در جشنواره های متعددی از جمله جشنواره خوارزمی و نانو رتبه های اول تا سوم را کسب کردند می طلب که مسئولان امر پیش از پیش برای ارتقای رتبه تویسرکان در کنکور سراسری برنامه ریزی کرده و وارد میدان شوند.


comment نظرات ()