سخنی با خوانندگان عزیز و دوست داشتنی

سخنی با خوانندگان عزیز و دوست داشتنی

 

باید بدانیم برای رسیدن به هدف دو را بیشتر وجود ندارد .

1-راه سخت 2-راه آسان

راه سخت آن است که شب وروز مشغول کار باشی ، بیشتر از ساعت مقرر در محل ئکار بمتنی ، کمتر بخوابی و هر گز کار را رها نکنی ، راهی که خیلی ها در باره آن حرف زده اند .

راه آسان که راحت تر به آنچه می خواهیم برسیم ، این را بی شک عملی است و تعریفی مختصر ومفید دارد .

1-بابت آنچه دارید شکر گزار باشید .

مهم نیست در کجا زندگی می کنید و دارائی تان چقدر است همین الان بابت آنچه دارید هر قدر بی ارزش به نظر می رسد شکر گزار و قدردان نعمت خداوند باشید .

2-آنچه را می خواهید با احساسات مثبت اعلام کنید .

بسیار فوق العاده خواهد بود اگر بگویید خیلی دوست دارم که ........خود شما جای خالی را پر کنید را داشته باشم اما اگر هم آن را نداشته باشم ، نمی میرم .

زمانی که خواسته خودرا به این شکل بیان کنید انرژی مثبتی برای جذب خواسته تان منتشر کرده اید اما اگر خواسته خودرا با احساس وابستگی و نیاز اعلام کنید در همان لحظه احساس نیاز غم ناشی از آن مانع جذب خواسته تان خواهد شد .

احساس نیاز جذب خواسته تان را متوقف می کند و اشتیاق آن را به سوی شما می کشاند .

3-از موقعیت ها استفاده کنید

ممکن است پیشنهادهای متعددی به شما بشود اما هر گز نخواهدید دانستچه چیزی شما را به هدفتان می رساند شما نمی توانید تصور بزرگی از خودتان را ببینید اما طرحهایی که به شما پیشنهاد می شود چشم انداز وسیع تری از شما را به نمایش می گذازد وباید از آن ها استفاده کنید .

                  چگونه می توان این نکات را در زندگی عملی کرد :

چه چیزی است که باید شکرگزاری کنید .فیلم بازی نکنید به راستی بابت آن چه دارید شاد باشید وشکر کنید زمانی که شکر می کنید ذهن خودرا حالتی قرار دهید که چیزهای بیشتری را به سوی شما جذب کند تا موارد بیشتری برای شکر گزاری داشته باشید.

در عرصه ی ذهنتان جستجو کنید دوست دارید چه چیزهایی داشته باشید یا دوست دارید چگونه باشید همین الان آن را روی کاغذ بنویسید زمانی را که خواسته های خودرا می نویسید احساس می کنید به آن رسیده اید حواستان را جمع کنید به تمام آنچه در زندگیتان می گذرد دقت کنید به فرصت هایی که در برابرتان خود نمایی می کندند چنگ بیندازید . باید به حرف دلتان گوش دهید این همان چیزی است که می تواند به شما کمک کند به آنچه می خواهید برسید .

آنچه را آموخته اید روی برگه ای بنویسید وبه آن عمل کنید چند هفته بعد دوباره این برگه را باز کنید وببینید چقدر پیشرفت کرده اید بی تردید شگفت زده خواهید شد .

علاوه بر تمام آنچه گفته شد به خاطر داشته باشید که از زندگی خود لذت ببرید و همیشه لبخند بزنید وشاد باشید روزی یک ساعت به ورزش اختصاص بدهید هفته ای یکبار ساعاتی به کوهنوردی با دوستان قراردهید و به خدا توکل کنید و شکر نعمت های ان را انجام داده و گوش به فرمان وطاعت اوباشیم .آن وقت می بینید که زندگی چقدر لذت بخش است و و این ها عواملی هستند که هدفل ها را به واقعیت تبدیل می کند در ضمن این جمله ی معروف را به خاط بسپارید و همواره در دل تکرار کنید .نگران نباش شاد باش خدا با ماست

+ نوشته شده در  پنجشنبه دوازدهم دی 1392ساعت 16:43  توسط  محمد هادی حسنوند  |  نظر بدهید

/ 0 نظر / 5 بازدید