تشکر وقدردانی از نماینده محترم شهرمان

  

 
لم یشکروالمخلوق  لم یشکرالخالق 
 
بدینوسیله از جناب آقای دکتر مفتح نماینده محترم شهرمان که تلاش و کوشش نمودند تا استگاه قطار در روستای باباکمال احداث گردد . بعنوان یک شهروند تویسرکانی تشکر و قدردانی می نماییم .واز خداوند متعالی توفیق جنابعالی را برای به ثمر رساندن پروژ های دیگر خصوصا تونل الوند را از خداوند متعال خواستاریم ودر پایان از همه کسانی که شمار را در این امر یاری نموده اند از خداوند برایشان سلامتی و سعادت و عاقبت به خیری از خداوند منان خواستاریم . 
 
و از همه کسانی که چه در شهرستان و استان و هئت دولت که در تصویب این پروژه جنابعالی را یاری نموده اند تشکر و قدردانی می نماییم و از خداوند متعال برای همه ی شما سلامتی و طول عمر و توفیق خدمت را خواستاریم . اجرکم عنداله 
 
                           Lyttelton rail tunnel 01.jpgتونل الوند تویسرکان سرکان همدان

 

 

 
+ نوشته شده توسط محمد هادی حسنوند در شنبه هشتم آذر 1393 و ساعت 14:27 | نظر بدهید
  

 

در سر قلا </></></></></></>ی تویسرکان درخت بید جلل خالق دوباره جوانه زده وبرگ کرده است در تاریخ 7/9/1393ساعت 12 ظهر

سر قلا مکانی در شرق تویسرکان یکی از راههای صعود به قله افشار و غار محمودیه ، جایی سرسبز با چندین درخت بید،  که عمر تعدادی از آنه به 100 سال می رسد . 

دارای چشمه ای با  آب گورا که بعد از مدتی کوهپیمایی ورسیدن به این مکان و استراحت و لیوانی آب نوشیدن خستگی را از تن انسان بیرون می آورد . 

و مکانی بوده که محل پرورش گوسفند و دام بوده که آثار طویه های دامها هنوز دیده می شود.

+ نوشته شده توسط محمد هادی حسنوند در جمعه هفتم آذر 1393 و ساعت 23:55 | نظر بدهید
نماینده مردم تویسرکان در خانه ملت گفت: در سایه فرهنگ و تفکر بسیجی ایران اسلامی به یک قدرت در منطقه و جهان تبدیل شده است.

به گزارش رودآور محمد‌مهدی مفتح در یادواره 35 شهید محله جولستان تویسرکان در مسجد اعظم این شهرستان با اشاره به اشاعه فرهنگ و تفکر بسیجی در جهان، مهمترین شاخصه اصلی بسیج را اخلاص دانست و اظهار کرد: در سایه این اخلاص، انقلاب اسلامی تثبیت شده و استمرار یافته است.
وی امام خمینی(ره) را بارزترین بسیجی مخلص عنوان و تصریح کرد: امروز همین تفکر بسیجی عظمت و اقتدار نظام را به جهانیان نشان داده و به الگویی بی بدیل  آزادخواهان جهان در راستای مبارزه با ظالمان و مستکبرین تبدیل شده است.  

نماینده مردم تویسرکان در خانه ملت با تأکید بر اینکه فرهنگ و تفکر جمهوری اسلامی ایران را در منطقه و جهان قدرتمند ساخته است، افزود: این تفکر سبب شکست ناپذیری ایران اسلامی در برابر هجمه ها و ترفندهای سخت افزاری و نرم افزاری و تبلیغات سوء دشمنان انقلاب شده است.

سعید سعیدی فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان نیز با اشاره به اینکه در سطح کشور 22 میلیون بسیجی با توجه به منویات رهبری در عرصه های خدمت رسانی به مردم فعالیت دارند، از حضور 22 هزار بسیجی در سطح شهرستان تویسرکان خبر داد.
وی با بیان اینکه بسیجیان شهرستان تویسرکان در عرصه اقتصاد مقاومتی نیز فعالیت مطلوبی دارند، تصریح کرد: به عنوان نمونه می توان به حضور بسیجیان در عرصه های اشتغالزایی از جمله زنبورداری، پرورش قارچ، پرورش دام و طیور و نیز محصولات گلخانه ای اشاره کرد.

سعیدی ابراز کرد: در هفته بسیج امسال یک سالن فرهنگی- ورزشی با عنوان 9 دی با هزینه ای بالغ بر سه میلیارد و 850 میلیون ریال و دو سالن ورزشی و فرهنگی در بخش قلقلرود و روستای ولاشجرد هر کدام با صرف هزینه ای بالغ بر 14 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسیدند.

وی افزود: افتتاح کارگاه تولید رشته آشی و کارگاه تولید کود ورمی کمپوست در هفته بسیج، بخش دیگری از فعالیت های بسیج تویسرکان در راستای اشتغالزایی و محورمیت زدایی است.

+ نوشته شده توسط محمد هادی حسنوند در جمعه هفتم آذر 1393 و ساعت 19:45 | نظر بدهید
رئیس راه و شهرسازی، شهرستان تویسرکان از انسداد محور گنجنامه – تویسرکان تا 31 فروردین 1394 خبر داد.

ابراهیم نانکلی در گفت و گو با خبرنگار رودآور با بیان اینکه محورگنجنامه ـ تو.یسرکان تا 31 فروردین سال 94 بسته شد، اظهار کرد: با توجه شرایط جوی و سخت گذر بودن این مسیر و به منظور جلوگیری از هر گونه حادثه احتمالی این محور مسدود شده است.
وی افزود: رانندگان می توانند تا اطلاع ثانوی و باز شدن این مسیر از محورهای دیگر یعنی از مسیر همدان ـ جوکار ـ تویسرکان و همدان ـ اسدآباد ـ توسرکان تردد کنند.

+ نوشته شده توسط محمد هادی حسنوند در جمعه هفتم آذر 1393 و ساعت 19:42 | نظر بدهید
هواپیماهای مسافر بری هنگام عبور از آسمان شهرستان تویسرکان از ساعت 8 صبح ال 11 صبح هوا را کاملا آلوده نمودند طوری که نور خورشید به زمین نمی رسید انگار هوا ابری بود .  

 

  View Full Size Image View Full Size Image   

 

 View Full Size ImageView Full Size Image

+ نوشته شده توسط محمد هادی حسنوند در جمعه هفتم آذر 1393 و ساعت 18:27 | نظر بدهید
دلاورمردان گروه قائم شهرستان تویسرکان همانند هفته های قبل از ساعت 6 صبح عازم غار محمودیه کوه افشار ،به مناسبت هفته بسیج وگرامی داشت یاد وخاطرات دلاورمردان و شهدای بسیج شدند وپس از صرف صبحانه در غار محمودیه که در عکس مشاهده می کنید . 

 

از جوانان عزیز و دوست داشتنی دعوت می کنیم به این ورزش مفرح و دوست داشتنی بپردازند تا جسم و روح وروان آنها  با طراوت وشاداب گردد  زیراورزش باعث سلامتی خواهد شد . 

 

همانطور که در عکس مشاهده می کنید از جن.جوان 14 ساله  تا  پیرمرد دل زنده  65  ساله  حضور دارند جای شما خالی ،  

و پس از دو ساعت ونیم کوه پییمایی و رسیدن به غار محمودیه در ارتفاع 2400 متری خوردن صبحانه دراین غارو غاروشنیدن  ،از هر دری سخنی و نکته هایی که کوهنوردان می گویند روح و روان انسان تازه می گردد.

 

طلوع خورسید در همان روز 

View Full Size ImageView Full Size Image                View Full Size ImageView Full Size Image 

View Full Size Image  حاج آقا سلیمی پس از صرف صبحانه کناربخاریView Full Size ImageView Full Size ImageView Full Size ImageView Full Size Image   View Full Size Image

محمد هادی حسنوند خبرنگار رادیو ورزش کوهستان

+ نوشته شده توسط محمد هادی حسنوند در جمعه هفتم آذر 1393 و ساعت 14:44 | نظر بدهید
  •                View Full Size Image            View Full Size Image View Full Size ImageView Full Size Image با با ایول دود از کنده بلند می شه حاج احمدو حاج حسن هم علاقه مند به ورزش صبحگاهی باشد که جوانان هم علاقه به ورزش برای سلامتی و شادابی داشته باشند به امید روزی که سالن های ورزشی ما مملو از ورزشکار باشد .
  •  
  • ورزش صبحگاهی در سالن الغدیر شهرستان تویسرکان روزهای فرد هفته ازساعت 6 ال 7 صبح بعد از نرمش صبحگاهی فوتبال ، والیبال، هندبال انجام می گردد.
  •   بابا ایول سامان 20 ماهه هم عاشق فوتباله
  •     
  •  غروب ماه در آبانماه 1393 ساعت 5/6صبح جمعه 15 /8/93از قله ی ساری آب وغروب ماه در پشت کوه خان کرمز میدان ساعت کوه ساری آب  در شرق تویسرکان


+ نوشته شده توسط محمد هادی حسنوند در پنجشنبه ششم آذر 1393 و ساعت 15:33 | نظر بدهید
                                                                           

 

 View Full Size Image

 </></>                                  خیابان ولایت شهرستان تویسرکان پیاده رو تبدیل به پارکینگ شده است آیا تا کنون بین ساعت 10 الی 12 صبح از سمت خیابان شهید باهنر برای قصد ورود به این خیابان داشته اید همان ابتدا از رفتن به این خیابان وحشت دارید . 

 

ابتدای ورود فقط 3متر راه برای شما باز است بعد باید تماشا کنی که خودرو از روبرو قصد خروج از این خیابان را نداشته باشد اگر داشته باشد دوسه بار باید به عقب وجلو حرکت کنی راه را باز کنی تا خودرو شما یا روبرو بتواند از خیابان عبور کند . 

تابلو پارکینگ ممنوع در خیابان نصب شده اماخوردو پارک شده است . 

پیاده رو محل عبور همانطور که در عکس مشاهده می کنید به علت نبود پارکینک طبقاتی در تویسرکان تبدیل به پارکینگ شده واگر از صبح تا عصر پارک کنی هیچکس به شما گیر نمی دهد .  

هنگام ورود وخروج از این خیابان بایستی مواظب باشی میوه دست فروشان را له نکنی و خریداران میوه را هم مواظب باشی با آنها بر خورد نکنی یعنی گواهینامه پایه یک با 10 سال سابقه می تواند با خیال راحت ازاین خیابان عبور کند .

یادم هست روزی که بنای این خیابان گذاشته شد صحبت از این که پارکینگی که در عکس مشاهده می کنید قرار بود به بازار روز تویسرکان تبدیل شود و همه ی دست فروشان در این مکان حضور یابند . 

اگر عابر پیاده ای که به علت اینکه پیاده رو تبدیل به پارکینگ شده به داخل خیابان که دو طرفه است و راهی برای عابر پیاده نمانده دچار حادثه شود چه کسی مسئول است خود قضاوت کنید . 

چه کسی بایستی به این معضل پایان دهد و ریشه سد معبر خشکانده شود .

+ نوشته شده توسط محمد هادی حسنوند در پنجشنبه ششم آذر 1393 و ساعت 15:0 | نظر بدهید
مدیرشبکه بهداشت و درمان تویسرکان از تزریق نخستین واکسن پنتاوالان به دوکودک دوماهه درمحل شبکه بهداشت و درمان تویسرکان خبر داد.

دکتر حسن حسین زاده در گفت و گو با خبرنگار رودآور ، اظهار کرد: واکسن پنجگانه پنتاوالان از امسال به برنامه واکسیناسیون کودکان زیر پنج سال، اضافه شده است که گامی در تحقق طرح سلامت مردم است.

وی افزود: در راستای اجرای طرح واکسیناسیون، تزریق واکسن ترکیبی پنتاوالان شامل کزاز، سیاه سرفه، دیفتری، هموفیلوس آنفلوآنزا تیپ B و هپاتیت B در مراکز بهداشت شهری و خانه های بهداشت روستایی تویسرکان از اول آذرماه آغاز شد.
مدیرشبکه بهداشت و درمان تویسرکان تصریح کرد: واکسن پنتاوالان به حفاظت کودک در مقابل پنج بیماری تهدید کننده زندگی کودک کمک می کند و به صورت تک و 10 دوزی تزریق می شود.

حسین زاده گفت: در میان اجزای واکسن پنتاوالان، تنها واکسن هموفیلوس آنفولانزا تیپ B ، واکسنی جدید است و سایر واکسن ها (کزاز، سیاه سرفه، دیفتری و هپاتیتB) از قبل جزو برنامه ایمن سازی کشور بوده‌اند.

 وی با بیان اینکه واکسن پنتاوالان در سه نوبت 2، 4 و 6 ماهگی برای کودکان انجام می شود، خاطرنشان کرد: با  اجرایی شدن این برنامه، واکسن پنتاوالان برای شیرخوارانی که به سن دو ماهگی رسیده اند تزریق می شود و کودکان بزرگتر که از قبل برنامه واکسیناسیون آن ها شروع شده است طبق همان برنامه قبلی، انجام می شود و نیاز به تلقیح این واکسن ندارند.

مدیرشبکه بهداشت و درمان تویسرکان فواید تزریق این واکسن را کاهش دفعات تزریق، کاهش درد عضلانی،  کاهش عوارض ناشی از تزریق، افزایش پوشش ایمن سازی و مصرف سرنگ برشمرد و افزود: هزینه تهیه این واکسن برای سه دوره گفته شده در حدود 50 هزار تومان است.

حسین زاده ابراز کرد: با تزریق پنتاوالان دیگر نیاز به تزریق جداگانه واکسن سه گانه و هپاتیت B نبوده و از طرفی هموفیلوس آنفلوآنزا که از عوامل بیماری مننژیت و پنومونی در کودکان زیر پنج سال است تحت پوشش واکسیناسیون قرار می گیرند.

وی یادآور شد: با شروع واکسیناسیون پنتاوالان، در واقع یک واکسن هموفیلوس آنفولانزا تیپ B به تعداد کل واکسن های برنامه ایمن‌سازی در کشور اضافه شده و در عوض از تعداد واکسن های تزریقی، یک واکسن کم می‌شود که این امر سهولت و راحتی بیشتر را در امر واکسیناسیون کودکان به همراه خواهد داشت .

 مدیرشبکه بهداشت و درمان تویسرکان با بیان اینکه پنتاوالان از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و استانداردهای مربوطه در آن رعایت شده، بیان کرد: واکسن پنتاوالان  به صورت عضلانی تزریق می شود.

+ نوشته شده توسط محمد هادی حسنوند در پنجشنبه ششم آذر 1393 و ساعت 8:37 | نظر بدهید
همایش بزرگ 'شکوه مقاومت و پایداری' در هفته گرامیداشت بسیج صبح امروز در سالن ورزشی الغدیر تویسرکان برگزار شد.

به گزارش رودآور سعید سعیدی فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان در همایش'شکوه مقاومت و پایداری' در سالن ورزشی الغدیر تویسرکان با تأکید بر اینکه بسیج تبلور استکبار ستیزی در جهان است، اظهار کرد: بی شک مهم ترین ویژگی‌های تفکر بسیجی عدالتخواهی و ظلم ستیزی همه جانبه بوده که در تمام ابعاد اجتماعی، حقوقی، اقتصادی، سیاسی و اخلاقی این رفتار نمایان است.

سعیدی با اشاره به اینکه بسیج با پیروی از ولایت فقیه پرچمدار عدالت است، گفت: هدف از گردهمایی بسیجیان را نمایش قدرت و اقتدار بسیجیان است و بسیجیان با آمادگی کامل آماده اجرای فرمان فرماندهی معظم کل قوا هستند.

وی تصریح کرد: سند ایثارگری مردم شریف و عزیز شهرستان تویسرکان تقدیم 751 شهید والامقام به نظام جمهوری اسلامی و اجتماع شما بسیجیان در سالگرد صدور فرمان تاریخی امام(ره) مبنی بر تشکیل بسیج است .

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان با اشاره به اینکه بسیج یادآور حماسه هشت سال دفاع مقدس ملت ایران است، افزود: همه مردم بسیج را با نام دفاع مقدس می‌شناسند.

سعیدی با اشاره به اینکه بیشترین خدمات و دلاوری‌های بسیج در دوران هشت سال دفاع مقدس نشان داده شد، تصریح کرد: امروز بسیج در عرصه‌های مختلف آبادانی، عمرانی، اقتصادی و بهداشتی وارد عرصه شده است.

وی افزود: دش

/ 2 نظر / 64 بازدید
هندزفري تغير صدا

فروش هندزفري تغيرصدا موبايل دوست داريد برق از سر و دستانتان بپرد؟! تبديل صداي شما به مرد يا زن هنگام صحبت با موبايل کافيست اين هندزفري را به گوشي خود وصل کنيد و صداي خود را تغيير دهيد... [نيشخند][خنده]

احسان

سلام دوست عزیز وبلاگ خیلی جالبی دارید. من مطالبتون رو خواندم عالی بود. ممنون میشم به وبلاگ منم سربزنی و تبادل لینک کنیم.