خبر چند تصادف در تویسرکاندر مدت 20 روز در تویسرکان

در هفته های گذشته در شهرستان تویسرکان چند تصادف رخ می دهد که همه اش به علت نداشتن سرعت گیر وخط کشی و نبود پل عابر پیاده می باشد یک تصادف در خیابان انقلاب روبروی بنگاه عزیزی که سواری  پژو باسرعت با عابرپیاده برخورد می کند که مجروح  می شود .

تصادف دوم در خیابان انقلاب روبروی مسجد صاحب الزمان خیابان انقلاب که سواری باکودک 12 ساله برخورد می کند که باعث مجروح شدن نامبرده می شود .

 

هردو مجروح به علت نبود سی تی اسکن دربیمارستان تویسرکن ونبود پزشک  متخصص  به بیمارستان همدان انتقال داده شد .

اما تصادف  سوم که بسیار غمگین است پیکان بار با دختر 8 ساله دانش آموز که از مدرسه برمی گشته در بلوار قائم شهرستان تویسرکان برخورد می کند که منجر به کشته شدن این دانش آموز می شود .وبعداز این تصادف شهرداری اقدام به زدن دو سرعت گیر در این منطقه می شود آیا مسئولین نباید قبل از این تصادف ها به فکر عابر پیاده باشند .و این اقدامات را قبلا انجام می دادند تا از مرگ این کودکان جلوگیری می شد .

حال با توجه به عرض کم خیابان های تویسرکان وترافیک در خیابان ها ونبود پیاده روهای عریض وسد معبر مغازه داران در پیاده روها وسرعت بعضی از خودرو ها نسبت به زدن سرعت گیر از میدان جانبازان تا شهرک ها وبلوارهای داخل شهر اقدام صورت گیرد تا شاهد این چنین تصادف های دلخراش نباشیم  .

بق بنر ی که در میدان امام خمینی ره طبق آمار سالانه ئ38نفرموتور سواربر اثر تصادف در شهرستان تویسرکان جان خود را ازدست می دهند.

 

 

/ 1 نظر / 3 بازدید
سنترفا

سلام خسته نباشید خوشحال میشم از سایت ما دیدن کنید و اگر خواستید مطالب رو توی وبلاگ خودتون کپی کنید خدانگهدار www.3enterfa.com